20.02.2023  14:27   Дмитро Колонєй

Окупанти можуть наступати і на Харків

Про не виключений наступ на Харків та постійний нагляд розвідки за ворогом, розповів спікер Східного угруповання військ ЗСУ.

Як повідомляє РЕДПОСТ, із посиланням на РБК-Україна, за словами спікера Східного угруповання військ ЗСУ Сергія Череватого, теоретично вороги можуть завдати удару на будь-якому напрямку, у тому числі і на Харків.  "Важливіше, - зазначив ві - "що вони постійно в полі зору. Ми маємо дуже потужну розвідку. Харківська область готова, там є підрозділи, загартовані у боях, які зустрінуть ворога.
 
Росіянам не вдалося здійснити бліцкриг на харківському напрямку у лютому 2022 року, вони змогли просунутися, але навіть тоді вони отримали величезний опір, коли люди швидко записувалися до тероборони, підійшли наші підрозділи. А зараз, коли за супротивником постійно ведеться спостереження і всі наші частини у постійній бойовій готовності, я не думаю, що у ворога вдасться якісь несподівані стрімкі дії.
 
Щодоу напрямку Куп'янська, вони намагаються там контратакувати. Але ситуація контрольована і вона схожа на лиманський напрямок. 
 

Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писав про стан бойових дій у Харківській області на ранок  20 лютого 2023 року.

 

Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день