14.02.2023  19:05   Дмитро Колонєй

Росія буде наступати на більшості напрямків: Міноборони Британії

РФ буде намагатися звести нанівець успіхи, досягнуті ЗСУ восени.

 
Як повідомляє РЕДПОСТ, із посиланням на Европейську правду, за оцінками британської розвідки сили групи Вагнера "майже напевно" досягли подальших невеликих успіхів на північних околицях Бахмута, в тому числі в селі Красна Гора.
 
Проте, організована українська оборона в цьому районі триває. Тактичне російське просування на південь від міста, ймовірно.
 
 
Крім того, у секторі Кремінна-Сватове Луганської області російські війська продовжують наступальні дії, хоча кожна локальна атака залишається занадто малою, щоб досягти значного прориву.
 
"Росія, ймовірно, прагне звести нанівець деякі успіхи, досягнуті українськими силами протягом вересня-листопада 2022 року: існує реальна можливість того, що їхньою найближчою метою є просування на захід до річки Жербець" - стверджує британська розвідка.
 
"Загалом, поточна оперативна картина свідчить про те, що російські війська отримують накази наступати на більшості напрямків, але вони не зосередили достатньої наступальної бойової потужності на жодній з осей для досягнення вирішального ефекту" - йдеться в огляді.
 
Раніше генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що президент Росії Владімір Путін замість готовності до миру в Україні розпочинає нові наступальні дії.
 
Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писав, що Росія готується до наступу на сході України
 
 
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день