28.10.2025 19:43 Дмитро Колонєй
Не буде газу ще добу у жителів двох вулиць Харкова
Подовжено ремонтні роботи у Київському районі Харкова.

Не буде газу ще добу у жителів двох вулиць Харкова
Як повідомляє
РЕДПОСТ, у Харкові продовжаться роботи на газових мережах Київського району міста. Вони триватимуть до 29 жовтня 2025 року включно. Раніше харківські газовики планували
провести роботи з підготовки мереж міста до осінньо-зимового періоду в Київському районі міста тільки 28 жовтня 2025 року
Тимчасово буде припинено газопостачання споживачам за адресами:
-
вул.Інтернатська – Всі будинки
-
вул.Шевченка буд. 329
Споживачів просять бути обачними та перекрити крани перед газовими приладами.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0