28.10.2025  19:43   Дмитро Колонєй

Не буде газу ще добу у жителів двох вулиць Харкова

Подовжено ремонтні роботи у Київському районі Харкова.


Не буде газу ще добу у жителів двох вулиць Харкова
Як повідомляє РЕДПОСТ, у Харкові продовжаться роботи на газових мережах Київського району міста. Вони триватимуть до 29 жовтня 2025 року включно. Раніше харківські газовики планували провести роботи з підготовки мереж міста до осінньо-зимового періоду в Київському районі міста тільки 28 жовтня 2025 року
 
Тимчасово буде припинено газопостачання споживачам за адресами:
 
  • вул.Інтернатська – Всі будинки
  • вул.Шевченка буд. 329
 
Споживачів просять бути обачними та перекрити крани перед газовими приладами.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писав, що у четвер частину Немишлянського району Харкова відключать від газу.
 
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день