28.10.2025   Дмитро Колонєй
Городской Дозор
Новость из раздела: ЖКГ
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1286618-ne-bude-gazu-sche-dobu-u-zhiteliv-dvoh-vulits-harkova

Не буде газу ще добу у жителів двох вулиць Харкова

Подовжено ремонтні роботи у Київському районі Харкова.


Не буде газу ще добу у жителів двох вулиць Харкова
Як повідомляє РЕДПОСТ, у Харкові продовжаться роботи на газових мережах Київського району міста. Вони триватимуть до 29 жовтня 2025 року включно. Раніше харківські газовики планували провести роботи з підготовки мереж міста до осінньо-зимового періоду в Київському районі міста тільки 28 жовтня 2025 року
 
Тимчасово буде припинено газопостачання споживачам за адресами:
 
  • вул.Інтернатська – Всі будинки
  • вул.Шевченка буд. 329
 
Споживачів просять бути обачними та перекрити крани перед газовими приладами.
 
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
 
Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писав, що у четвер частину Немишлянського району Харкова відключать від газу.
 
←Вернуться Печать