Новость из раздела: ЖКГ
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1286618-ne-bude-gazu-sche-dobu-u-zhiteliv-dvoh-vulits-harkova
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1286618-ne-bude-gazu-sche-dobu-u-zhiteliv-dvoh-vulits-harkova
Не буде газу ще добу у жителів двох вулиць Харкова
Подовжено ремонтні роботи у Київському районі Харкова.
Не буде газу ще добу у жителів двох вулиць Харкова
Як повідомляє РЕДПОСТ, у Харкові продовжаться роботи на газових мережах Київського району міста. Вони триватимуть до 29 жовтня 2025 року включно. Раніше харківські газовики планували провести роботи з підготовки мереж міста до осінньо-зимового періоду в Київському районі міста тільки 28 жовтня 2025 року
Тимчасово буде припинено газопостачання споживачам за адресами:
- вул.Інтернатська – Всі будинки
- вул.Шевченка буд. 329
Споживачів просять бути обачними та перекрити крани перед газовими приладами.
Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писав, що у четвер частину Немишлянського району Харкова відключать від газу.