23.09.2025  15:50   Віталій Хіневич

Українські аграрії засіяли 1,6 мільйона гектарів озимини

Станом на 23 вересня 2025 року українські аграрії засіяли 1,6 млн га озимих культур.

 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Урядовий портал.
 
Озимі на зерно сіють вже в усіх областях України.
 
Зокрема, посіяно:
 
  • озимої пшениці – 672 тис. га;
  • озимого ячменю – 37,7 тис. га;
  • озимого жита – 17,7 тис. га;
  • озимого ріпаку – 872,6 тис. га.
Серед лідерів за посівами зернових культур Полтавська, Кіровоградська та Дніпропетровська області. Озимого ріпаку найбільше засіяли у Вінницькій, Хмельницькій та Тернопільській областях.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, як вереснева погода у Харківській області впливає на сільськогосподарську галузь.
 
Тэги:  зерно
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день