23.09.2025 15:50 Віталій Хіневич
Українські аграрії засіяли 1,6 мільйона гектарів озимини
Станом на 23 вересня 2025 року українські аграрії засіяли 1,6 млн га озимих культур.
Озимі на зерно сіють вже в усіх областях України.
Зокрема, посіяно:
-
озимої пшениці – 672 тис. га;
-
озимого ячменю – 37,7 тис. га;
-
озимого жита – 17,7 тис. га;
-
озимого ріпаку – 872,6 тис. га.
Серед лідерів за посівами зернових культур Полтавська, Кіровоградська та Дніпропетровська області. Озимого ріпаку найбільше засіяли у Вінницькій, Хмельницькій та Тернопільській областях.
Раніше
РЕДПОСТ писав, як вереснева
погода у Харківській області впливає на сільськогосподарську галузь.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0