Сегодня на станции метро «Победа», открытие которой запланировано на 23 августа, состоялся пуск пробного электропоезда при участии мэра Харькова Геннадия Кернеса.
Сьогодні буде важко зосередитися, можливі помилки, дратівливість і конфлікти. Уникайте важливих рішень і краще присвятіть час відпочинку та спілкуванню.