04.11.2025 12:15 Віталій Хіневич
На Харківщині триває евакуація мешканців із небезпечних населених пунктів
Офіцери-рятувальники ДСНС Харківщини щоденно допомагають людям, які опинилися в зоні підвищеної небезпеки, безпечно залишити прифронтові населені пункти.
Про це повідомляє
РЕДПОСТ із
посиланням на Головне управління ДСНС України у Харківській області.
4 листопада рятувальники ДСНС за допомогою броньованого транспорту евакуювали з одного із населених пунктів Шевченківської громади 2 цивільних людей.
«На Харківщині продовжує діяти цілодобова «гаряча лінія» з питань евакуації, організована благодійною організацією «Координаційний гуманітарний центр».
Якщо ви або ваші близькі потребуєте допомоги з евакуацією — звертайтеся за номером: 0-800-33-92-91», - йдеться у повідомленні.
Раніше
РЕДПОСТ писав, що ворог
продовжує завдавати ударів по Харківській області, застосовуючи різні типи дронів і авіабомби.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0