Новость из раздела: Суспільство
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1286840-na-harkivschini-trivae-evakuatsiya-meshkantsiv-iz-nebezpechnih-naselenih-punktiv
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1286840-na-harkivschini-trivae-evakuatsiya-meshkantsiv-iz-nebezpechnih-naselenih-punktiv
На Харківщині триває евакуація мешканців із небезпечних населених пунктів
Офіцери-рятувальники ДСНС Харківщини щоденно допомагають людям, які опинилися в зоні підвищеної небезпеки, безпечно залишити прифронтові населені пункти.

Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Головне управління ДСНС України у Харківській області.
4 листопада рятувальники ДСНС за допомогою броньованого транспорту евакуювали з одного із населених пунктів Шевченківської громади 2 цивільних людей.
«На Харківщині продовжує діяти цілодобова «гаряча лінія» з питань евакуації, організована благодійною організацією «Координаційний гуманітарний центр».
Якщо ви або ваші близькі потребуєте допомоги з евакуацією — звертайтеся за номером: 0-800-33-92-91», - йдеться у повідомленні.
Раніше РЕДПОСТ писав, що ворог продовжує завдавати ударів по Харківській області, застосовуючи різні типи дронів і авіабомби.