04.11.2025   Віталій Хіневич
Городской Дозор
Новость из раздела: Суспільство
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1286840-na-harkivschini-trivae-evakuatsiya-meshkantsiv-iz-nebezpechnih-naselenih-punktiv

На Харківщині триває евакуація мешканців із небезпечних населених пунктів

Офіцери-рятувальники ДСНС Харківщини щоденно допомагають людям, які опинилися в зоні підвищеної небезпеки, безпечно залишити прифронтові населені пункти.

 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Головне управління ДСНС України у Харківській області.
 
4 листопада рятувальники ДСНС за допомогою броньованого транспорту евакуювали з одного із населених пунктів Шевченківської громади 2 цивільних людей.
 
«На Харківщині продовжує діяти цілодобова «гаряча лінія» з питань евакуації, організована благодійною організацією «Координаційний гуманітарний центр».
 
Якщо ви або ваші близькі потребуєте допомоги з евакуацією — звертайтеся за номером: 0-800-33-92-91», - йдеться у повідомленні.
 
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що ворог продовжує завдавати ударів по Харківській області, застосовуючи різні типи дронів і авіабомби.
 
←Вернуться Печать