04.11.2025 11:50 Віталій Хіневич
У жовтні комунальники Харкова зібрали понад 43 тисячі кубометрів листя
За місяць працівники підприємства зібрали у дворах і на зелених зонах понад 43 тисячі кубічних метрів опалого листя.
Крім того, з міських доріг було вивезено понад 4,5 тис. куб. м змету, сміття та ТПВ.
Роботи виконуються в усіх районах міста. Попри мінливі погодні умови, комунальники щоденно впорядковують вулично-дорожню мережу та прибудинкові території.
Підприємство також стежить за готовністю техніки й засобів малої механізації до зимового утримання дворів і доріг, аби своєчасно реагувати на зміни погоди.
Раніше
РЕДПОСТ писав, що
комунальники зібрали понад 700 кубів листя у Центральному парку Харкова.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0