30.09.2025 14:25 Віталій Хіневич
«Харківобленерго» нагадало абонентам, як передати показання електролічильників
АТ “Харківобленерго” нагадує споживачам про необхідність вчасно передавати дані приладів обліку.
Передати
показання електричних лічильників потрібно до 3 жовтня включно, передає
РЕДПОСТ.
Легко та швидко передати показання можна через наступні онлайн-сервіси:
-
чат-бот у Telegram;
-
чат-бот у Viber;
-
банер "Передача показів лічильника" сайті обленерго;
-
мобільний додаток "Харенерго";
-
sms-повідомлення на короткий номер 4300 у наступному форматі: 12 цифр особового рахунку, пробіл, і після пробілу самі показання.
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
Раніше РЕДПОСТ писав, що комунальники готуються до піку сезону прибирання листя.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0