30.09.2025 13:45 Віталій Хіневич
Комунальники готуються до піку сезону прибирання листя
Роботи з прибирання проводяться щодня на різних ділянках міста.
Зокрема, триває прибирання опалого листя. Упродовж вересня було прибрано близько 3 тис. кубометрів.
Комунальники зазначають, що попереду ще найбільш інтенсивні місяці - жовтень і листопад, коли листяного покриву на вулицях стане значно більше.
Роботи з прибирання проводяться щоденно як на дорогах і тротуарах, так і у дворах житлових будинків та зелених зонах, щоб запобігти накопиченню листя.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0