30.09.2025   Віталій Хіневич
Городской Дозор
Новость из раздела: ЖКГ
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1285591-komunalniki-gotuyutsya-do-piku-sezonu-pribirannya-listya

Комунальники готуються до піку сезону прибирання листя

Роботи з прибирання проводяться щодня на різних ділянках міста.

 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на КП «Шляхрембуд».
 
Зокрема, триває прибирання опалого листя. Упродовж вересня було прибрано близько 3 тис. кубометрів. 
 
 
Комунальники зазначають, що попереду ще найбільш інтенсивні місяці - жовтень і листопад, коли листяного покриву на вулицях стане значно більше. 
 
 
Роботи з прибирання проводяться щоденно як на дорогах і тротуарах, так і у дворах житлових будинків та зелених зонах, щоб запобігти накопиченню листя.
 
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що у Дергачівському районі тимчасово не буде світла.
 
←Вернуться Печать