30.09.2025   Віталій Хіневич
Городской Дозор
Новость из раздела: ЖКГ
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1285593-harkivoblenergo-nagadalo-abonentam-yak-peredati-pokazannya-elektrolichilnikiv

«Харківобленерго» нагадало абонентам, як передати показання електролічильників

АТ “Харківобленерго” нагадує споживачам про необхідність вчасно передавати дані приладів обліку.

 
Передати показання електричних лічильників потрібно до 3 жовтня включно, передає РЕДПОСТ.
 
Легко та швидко передати показання можна через наступні онлайн-сервіси:
 
  • чат-бот у Telegram;
  • чат-бот у Viber;
  • банер "Передача показів лічильника" сайті обленерго;
  • мобільний додаток "Харенерго";
  • sms-повідомлення на короткий номер 4300 у наступному форматі: 12 цифр особового рахунку, пробіл, і після пробілу самі показання.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram

Раніше РЕДПОСТ писав, що комунальники готуються до піку сезону прибирання листя.

←Вернуться Печать