25.09.2025  19:12   Дмитро Колонєй

Не буде газу у мешканців Слобідського району Харкова: ремонтні роботи подовжено

Газовики Харкова поінформували, коли блакитне паливо знову потрапить у мережі будинків.


Не буде газу у мешканців Слобідського району Харкова: ремонтні роботи подовжено
Як повідомляє РЕДПОСТ, роботи на газових мережах у Слобідському районі Харкова триватимуть до 26 вересня 2025 року. Раніше планувалося завершити їх 25 вересня 2025 року. Газовики дякують за розуміння та співпрацю та вибачаються за тимчасові незручності.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писав, що 30 вересня 2025 року кілька сіл Харківщини залишаться без газопостачання.

 

Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день