25.09.2025 19:12 Дмитро Колонєй
Не буде газу у мешканців Слобідського району Харкова: ремонтні роботи подовжено
Газовики Харкова поінформували, коли блакитне паливо знову потрапить у мережі будинків.

Не буде газу у мешканців Слобідського району Харкова: ремонтні роботи подовжено
Як повідомляє
РЕДПОСТ, роботи на газових мережах у Слобідському районі Харкова
триватимуть до 26 вересня 2025 року. Раніше
планувалося завершити їх 25 вересня 2025 року. Газовики дякують за розуміння та співпрацю та вибачаються за тимчасові незручності.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0