25.09.2025   Дмитро Колонєй
Городской Дозор
Новость из раздела: ЖКГ
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1285452-ne-bude-gazu-u-meshkantsiv-slobidskogo-rayonu-harkova-remontni-roboti-podovzheno

Не буде газу у мешканців Слобідського району Харкова: ремонтні роботи подовжено

Газовики Харкова поінформували, коли блакитне паливо знову потрапить у мережі будинків.


Не буде газу у мешканців Слобідського району Харкова: ремонтні роботи подовжено
Як повідомляє РЕДПОСТ, роботи на газових мережах у Слобідському районі Харкова триватимуть до 26 вересня 2025 року. Раніше планувалося завершити їх 25 вересня 2025 року. Газовики дякують за розуміння та співпрацю та вибачаються за тимчасові незручності.
 
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
 
Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писав, що 30 вересня 2025 року кілька сіл Харківщини залишаться без газопостачання.

 

←Вернуться Печать