18.09.2025  15:25   Віталій Хіневич

Харківські комунальники стежать за належним санітарним станом прибудинкових територій

Протягом тижня комунальники виконали значний обсяг робіт.

 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на філію «Благоустрій» КП «Шляхрембуд».
 
Зокрема, площа покосу трави склала понад 140 га, було викорчувано 134 пні та прибрано близько 300 кубометрів опалого листя. 
 
 
Крім того, комунальники продовжують доглядати за зеленими насадженнями: вирізають та подрібнюють сухе гілля, видаляють поросль, виконоють санітарну обрізку кущів та ін.
 
 
Працівники філії «Благоустрій» і надалі продовжують піклуватися про чистоту й порядок у місті.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що у Харкові тривають роботи з демонтажу багатоквартирних будинків, пошкоджених внаслідок обстрілів російської федерації.
 
Тэги:  харків, жкг
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день