18.09.2025 15:25 Віталій Хіневич
Харківські комунальники стежать за належним санітарним станом прибудинкових територій
Протягом тижня комунальники виконали значний обсяг робіт.
Зокрема, площа покосу трави склала понад 140 га, було викорчувано 134 пні та прибрано близько 300 кубометрів опалого листя.
Крім того, комунальники продовжують доглядати за зеленими насадженнями: вирізають та подрібнюють сухе гілля, видаляють поросль, виконоють санітарну обрізку кущів та ін.
Працівники філії «Благоустрій» і надалі продовжують піклуватися про чистоту й порядок у місті.
Раніше
РЕДПОСТ писав, що у Харкові тривають роботи з
демонтажу багатоквартирних будинків, пошкоджених внаслідок обстрілів російської федерації.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости