18.09.2025   Віталій Хіневич
Городской Дозор
Новость из раздела: ЖКГ
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1285195-harkivski-komunalniki-stezhat-za-nalezhnim-sanitarnim-stanom-pribudinkovih-teritoriy

Харківські комунальники стежать за належним санітарним станом прибудинкових територій

Протягом тижня комунальники виконали значний обсяг робіт.

 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на філію «Благоустрій» КП «Шляхрембуд».
 
Зокрема, площа покосу трави склала понад 140 га, було викорчувано 134 пні та прибрано близько 300 кубометрів опалого листя. 
 
 
Крім того, комунальники продовжують доглядати за зеленими насадженнями: вирізають та подрібнюють сухе гілля, видаляють поросль, виконоють санітарну обрізку кущів та ін.
 
 
Працівники філії «Благоустрій» і надалі продовжують піклуватися про чистоту й порядок у місті.
 
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що у Харкові тривають роботи з демонтажу багатоквартирних будинків, пошкоджених внаслідок обстрілів російської федерації.
 
←Вернуться Печать