08.09.2025 16:50
Поліцейські Харківщини вилучили два трофейні танки та передали їх на потреби ЗСУ
Слідчі відділу спеціальної поліції ГУНП у Харківській області та співробітники Служби безпеки України під час виконання службових завдань на Бахмутському напрямку виявили та вилучили два справних російських танки моделі «Т-72» та «Т-72 Б3-М».
Бойову техніку було задокументовано у рамках кримінального провадження та арештовано як речові докази. Її вартість складає 23 мільйони гривень.
Надалі правоохоронці, за сприяння Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Східного регіону, передали трофейну бронетехніку на потреби однієї із бойових бригад Збройних Сил України.
Раніше
РЕДПОСТ писав, що «Особливий побратим»
Річард поповнив лави Слобожанської бригади НГУ.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0