23.06.2026  11:25   Віталій Хіневич

У Берестинській громаді поліція зупинила 16-річного водія без права керування

Під час патрулювання території Берестинського району офіцери громади виявили 16-річного хлопця за кермом автомобіля.

 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Поліцейських офіцерів громад в Харківській області
 
Підліток не мав жодних законних підстав для керування будь-якими транспортними засобами.
 
Поліцейські припинили правопорушення та склали адміністративний матеріал за ч. 2 ст. 126 (керування транспортним засобом особою, яка не має права керування таким транспортним засобом) Кодексу України про адміністративні правопорушення.
 
«Шановні батьки, не нехтуйте своїми обов’язками та не дозволяйте дітям сідати за кермо транспортних засобів без належної підготовки й законних підстав. 
 
Пам’ятайте: хвилинна необачність може призвести до непоправних наслідків. Ваша відповідальність, увага та контроль допоможуть зберегти життя і здоров’я дітей та убезпечити інших учасників дорожнього руху», - йдеться у повідомленні.
 
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що у гуртожитку харківського університету незаконно працювали піцерія та їдальня.
 
Тэги:  події, харків
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день