04.09.2025 08:35 Віталій Хіневич
Фахівці відновлюють газопостачання після ворожого обстрілу
Працівники Харківської філії «Газмережі» Групи Нафтогаз локалізували аварії на газопроводах та ліквідували витоки газу, що виникли після ударів російських дронів по будинкам мешканців Оскільської громади.
Оперативні дії
газовиків дозволили зберегти газопостачання до осель людей та у стислі строки провести всі необхідні ремонти пошкоджених комунікацій.
Нажаль один будинок був повністю зруйнований росіянами і його довелося відключити.
Також аварійна ситуація через обстріли рф локалізована у будинках Донецької громади. Роботи проведені без відключення газопостачання людям.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0