04.09.2025   Віталій Хіневич
Городской Дозор
Новость из раздела: ЖКГ
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1284697-fahivtsi-vidnovlyuyut-gazopostachannya-pislya-vorozhogo-obstrilu

Фахівці відновлюють газопостачання після ворожого обстрілу

Працівники Харківської філії «Газмережі» Групи Нафтогаз локалізували аварії на газопроводах та ліквідували витоки газу, що виникли після ударів російських дронів по будинкам мешканців Оскільської громади.

 
Оперативні дії газовиків дозволили зберегти газопостачання до осель людей та у стислі строки провести всі необхідні ремонти пошкоджених комунікацій. 
 
Нажаль один будинок був повністю зруйнований росіянами і його довелося відключити.
 
Також аварійна ситуація через обстріли рф локалізована у будинках Донецької громади. Роботи проведені без відключення газопостачання людям.
 
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що у понад 450 багатоповерхівок Харкова перевірили газові мережі.
 
←Вернуться Печать