27.08.2025 11:55 Віталій Хіневич
Комунальники усунули аварії на мережах зовнішнього освітлення
За тиждень фахівці КП «Міськсвітло» усунули більше 80 аварій на мережах зовнішнього освітлення.
Також вони замінили п’ять кронштейнів, 26 світильників та 66 ламп. Ще 105 світильників комунальники відремонтували.
Загалом за тиждень фахівці підприємства відновили роботу майже 1 км мереж освітлення.
Раніше
РЕДПОСТ писав, що харків’яни з питних бюветів вже
набрали понад 3,1 мільйона літрів води.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0