27.08.2025   Віталій Хіневич
Городской Дозор
Новость из раздела: ЖКГ
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1284487-komunalniki-usunuli-avariyi-na-merezhah-zovnishnogo-osvitlennya

Комунальники усунули аварії на мережах зовнішнього освітлення

За тиждень фахівці КП «Міськсвітло» усунули більше 80 аварій на мережах зовнішнього освітлення.

 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Харківську міську раду.
 
Також вони замінили п’ять кронштейнів, 26 світильників та 66 ламп. Ще 105 світильників комунальники відремонтували.
 
Загалом за тиждень фахівці підприємства відновили роботу майже 1 км мереж освітлення.
 
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що харків’яни з питних бюветів вже набрали понад 3,1 мільйона літрів води.
 
←Вернуться Печать