21.07.2025 19:33 Дмитро Колонєй
Мешканка Харківщини стала посадовицею окупаційного уряду
Правоохоронці Харківщини оголосили підозру жінці у держзраді.
Як повідомляє
РЕДПОСТ, 41-річна мешканка Ізюмського району під час окупації перейшла на бік ворога:
-
у період з червня по вересень 2022 року добровільно обійняла посаду головного бухгалтера так званого «відділу освіти Ізюмського району тимчасової військово-цивільної адміністрації», створеної окупаційною владою;
-
регулярно відвідувала робоче місце;
-
виконувала покладені на неї обов’язки;
-
здійснювала збір копій документів та персональних даних працівників окупаційних структур;
-
розподіляла грошові кошти між працівниками закладів освіти;
-
формувала списки для подальших виплат;
-
отримувала заробітну плату від окупантів.
.
Ввідкрито кримінальне провадження про колабораційнудіяльність.
21 липня 2025 року дізнавачі Ізюмського районного управління поліції під процесуальним керівництвом Ізюмської окружної прокуратури оголосили жінці підозру у вчиненні злочину.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0