Голодний окупант на Харківщині хоче до дому та не розуміє навіщо він в Україні (відео)
Про це йдеться у перехопленній воєнною розвідкою телефонній розмови згарбника, який стоїть на Харківщині.
Як повідомляє РЕДПОСТ, із посиланням на ГУР МО України, воєнна розвідка перехопила нову телефону розмову окупанта. Військовослужбовець окупаційної армії на харківському напрямку розповідає другу про повернення додому лише після закінчення "сво". Він також інформує, що їх не забеспечують сухим пайком та не розуміє навіщо він тут.
День коливається між натхненням і лінню, але навіть складні справи можуть вдаватись легко. У коханні варто просто бути поруч — мовчання скаже більше за слова.