У Харкові майстри з автоспорту влаштували майстер-клас (фото)
У Харкові з нагоди святкування Дня автомобіліста України ветерани мастри міжнародного класу з автомобільного спорту провели майстер-класи з водіння для всіх охочих.
Фото: РЕДПОСТ
Харківський міський спортивно-технічний клуб «Форум» провів майстер-клас ветеранів мастерів спорту міжнародного класу з автомобільного спорту, повідомляє РЕДПОСТ.
Також ветерани автомобільного спорту привітали харків'ян з Днем автомобіліста України.
Від серйозних справ краще відмовитися: сьогодні легше піддатися ілюзіям. Натомість день чудово підходить для романтики – ніжні почуття і час поруч з коханою людиною принесуть особливе натхнення.
У другу суботу червня в Україні відзначають День працівника меблевої промисловості. Свято присвячене фахівцям галузі, які займаються виробництвом меблів для дому, офісів та громадських просторів.