27.06.2026  19:40   Віталій Хіневич

Малюк народився просто в дорозі: на Харківщині бригада «екстренки» прийняла пологи в авто

Під час транспортування до лікарні у Старовірівській громаді жінка народила дитину прямо в автомобілі швидкої допомоги.

 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.
 
24 червня о 13:40 на лінію «103» надійшов виклик із Старовірівської громади. У 35-річної жінки розпочалися перейми, тож вона звернулася по допомогу.
 
Бригада екстреної медичної допомоги оперативно вирушила на виклик і забрала пацієнтку для транспортування до пологового будинку. Однак дорогою стало зрозуміло, що пологи вже почалися.
 
Медики швидко зреагували та прийняли пологи просто в салоні автомобіля. На світ з’явився хлопчик, який народився живим і одразу голосно закричав.
 
Новонароджений отримав 8 балів за шкалою Апгар. Його вага — 3000 грамів, зріст — 50 сантиметрів.
 
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що ранковий виклик на Харківщині завершився порятунком життя 78-річної жінки.
 
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день