У Харківській області бригада екстреної медичної допомоги під час ранкового виклику надала невідкладну допомогу пацієнтці у критичному стані.

Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.
22 червня о 05:57 бригада екстреної медичної допомоги отримала виклик до 78-річної жінки. По прибуттю медики встановили діагноз: гострий інфаркт міокарда з елевацією сегмента ST (STEMI), який ускладнився фібриляцією шлуночків.
Завдяки швидким, професійним та злагодженим діям бригади вдалося відновити серцевий ритм, стабілізувати стан пацієнтки та зберегти їй життя.
У складі бригади працювали: парамедик та екстрений медичний технік.
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
Раніше РЕДПОСТ писав, який радіаційний фон в Харкові та області на 27 червня.
Комментариев: 0