Новость из раздела: Медицина
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1294440-malyuk-narodivsya-prosto-v-dorozi-na-harkivschini-brigada-ekstrenki-priynyala-pologi-v-avto
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1294440-malyuk-narodivsya-prosto-v-dorozi-na-harkivschini-brigada-ekstrenki-priynyala-pologi-v-avto
Малюк народився просто в дорозі: на Харківщині бригада «екстренки» прийняла пологи в авто
Під час транспортування до лікарні у Старовірівській громаді жінка народила дитину прямо в автомобілі швидкої допомоги.

Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.
24 червня о 13:40 на лінію «103» надійшов виклик із Старовірівської громади. У 35-річної жінки розпочалися перейми, тож вона звернулася по допомогу.
Бригада екстреної медичної допомоги оперативно вирушила на виклик і забрала пацієнтку для транспортування до пологового будинку. Однак дорогою стало зрозуміло, що пологи вже почалися.
Медики швидко зреагували та прийняли пологи просто в салоні автомобіля. На світ з’явився хлопчик, який народився живим і одразу голосно закричав.
Новонароджений отримав 8 балів за шкалою Апгар. Його вага — 3000 грамів, зріст — 50 сантиметрів.
Раніше РЕДПОСТ писав, що ранковий виклик на Харківщині завершився порятунком життя 78-річної жінки.