03.11.2025 15:45 Віталій Хіневич
У Харкові триває санітарно-гігієнічна обробка будинків
КП «Житлокомсервіс» завершило понад 82% планових робіт з санітарно-гігієнічної обробки всіх приміщень у будинках комунальної власності Харкова.
На сьогодні оброблено понад 2,4 млн кв. м підвалів та технічних поверхів.
Ці заходи складаються з дератизації, дезінсекції та дезінфекції.
Особливу увагу комунальники приділяють заявкам, які надходять від харків'ян через міську інформаційно-диспетчерську службу «1562».
Раніше
РЕДПОСТ писав, що до 5 листопада споживачі на Харківщині можуть передати
показники газу через новий сайт, Telegram-бот або за телефоном контакт-центру «Газмережі».
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0