Новость из раздела: ЖКГ
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1286806-u-harkovi-trivae-sanitarno-gigienichna-obrobka-budinkiv
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1286806-u-harkovi-trivae-sanitarno-gigienichna-obrobka-budinkiv
У Харкові триває санітарно-гігієнічна обробка будинків
КП «Житлокомсервіс» завершило понад 82% планових робіт з санітарно-гігієнічної обробки всіх приміщень у будинках комунальної власності Харкова.

Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Харківську міську раду.
На сьогодні оброблено понад 2,4 млн кв. м підвалів та технічних поверхів.
.jpg)
Ці заходи складаються з дератизації, дезінсекції та дезінфекції.
.jpg)
Особливу увагу комунальники приділяють заявкам, які надходять від харків'ян через міську інформаційно-диспетчерську службу «1562».
Раніше РЕДПОСТ писав, що до 5 листопада споживачі на Харківщині можуть передати показники газу через новий сайт, Telegram-бот або за телефоном контакт-центру «Газмережі».