01.11.2025 18:43 Дмитро Колонєй
Комунальники Харкова прибрали та вивезли більше двох тисяч кубометрів опалого листя
До прибирання міста долучилися працівники шости підприємств Харкова.
Як повідомляє РЕДПОСТ у Харкові відбулося масове прибирання міста від опалого листя, у якому взяли участь працівники комунальних підприємств
-
«Шляхрембуд»
-
«Харківський метрополітен»,
-
«Салтівське трамвайне депо»,
-
«Харків-Сигнал»,
-
«Тролейбусне депо №2»,
-
«Тролейбусне депо №3»





1,3 комунальників й 117 одиниць техніки у всіх районах міста впорядковували
-
двори,
-
зелені зони,
-
тротуари та
-
території вздовж доріг.
За підсумками толоки було вивезено понад 2,5 тис. куб.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0