Новость из раздела: ЖКГ
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1286761-komunalniki-harkova-pribrali-ta-vivezli-bilshe-dvoh-tisyach-kubometriv-opalogo-listya
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1286761-komunalniki-harkova-pribrali-ta-vivezli-bilshe-dvoh-tisyach-kubometriv-opalogo-listya
Комунальники Харкова прибрали та вивезли більше двох тисяч кубометрів опалого листя
До прибирання міста долучилися працівники шости підприємств Харкова.

Як повідомляє РЕДПОСТ у Харкові відбулося масове прибирання міста від опалого листя, у якому взяли участь працівники комунальних підприємств
- «Шляхрембуд»
- «Харківський метрополітен»,
- «Салтівське трамвайне депо»,
- «Харків-Сигнал»,
- «Тролейбусне депо №2»,
- «Тролейбусне депо №3»





1,3 комунальників й 117 одиниць техніки у всіх районах міста впорядковували
- двори,
- зелені зони,
- тротуари та
- території вздовж доріг.
За підсумками толоки було вивезено понад 2,5 тис. куб.