Станція харківської підемки працює у звичайному режимі.
Станцію метро «Перемога» відкрита для обслуговування пасажирів з 18:00, передає РЕДПОСТ.
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagra
Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писав, що станцію метрполітена "Перемога" закрита та працює тільки у режимі укриття.
Комментариев: 0