01.11.2025  18:09   Дмитро Колонєй

У харківському метро відкрили для обслуговування пасажирів станцію "Перемога"

Станція харківської підемки працює у звичайному режимі.


У харківському метро відкрили для обслуговування пасажирів станцію "Перемога"

Станцію метро «Перемога» відкрита для обслуговування пасажирів з 18:00, передає РЕДПОСТ.

Читайте нас у FacebookTelegram та Instagra

Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писав, що станцію метрполітена "Перемога" закрита та працює тільки у режимі укриття.   

Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день