01.11.2025   Дмитро Колонєй
Городской Дозор
Новость из раздела: Дороги та транспорт
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1286760-u-harkivskomu-metro-vidkrili-dlya-obslugovuvannya-pasazhiriv-stantsiyu-peremoga

У харківському метро відкрили для обслуговування пасажирів станцію "Перемога"

Станція харківської підемки працює у звичайному режимі.


У харківському метро відкрили для обслуговування пасажирів станцію "Перемога"

Станцію метро «Перемога» відкрита для обслуговування пасажирів з 18:00, передає РЕДПОСТ.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagra

Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писав, що станцію метрполітена "Перемога" закрита та працює тільки у режимі укриття.   

←Вернуться Печать