30.10.2025  12:20   Віталій Хіневич

У Харкові 14-річний хлопець проник до магазину та пограбував його

У жовтні до відділу поліції надійшло повідомлення про крадіжку з магазину.

Фото ілюстративне
 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Поліцію Харківської області.
 
Поліцейські встановили, що до скоєння злочину причетний 14-річний хлопець. Аби роздобути гроші на власні потреби, він розбив каменем скло у дверях магазину, проник до приміщення та викрав гроші з касового апарата та пачки цигарок. Сума заподіяних збитків склала понад 10 тисяч гривень.
 
Оперативники карного розшуку встановили місцезнаходження неповнолітнього правопорушника, у якого вилучили речові докази.
 
За даним фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 4 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком від 5 до 8 років. Порушнику повідомлено про підозру у скоєнні злочину.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що водій мопеда з Харківщини намагався відкупитися від поліції.
 
Тэги:  події, харків
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день