30.10.2025 11:30 Віталій Хіневич
«Харківобленерго» нагадало абонентам, як передати показання електролічильників
Енергетики нагадують споживачам про необхідність вчасно передавати дані приладів обліку.
Наголошується, що передати показання лічильника потрібно до 3 листопада включно.
Передати покази за жовтень можна наступним чином:
-
чат-бот у Telegram;
-
чат-бот у Viber;
-
банер "Передача показів лічильника";
-
sms-повідомлення на короткий номер 4300 у наступному форматі: 12 цифр особового рахунку, пробіл, і після пробілу самі показання.
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
Раніше РЕДПОСТ писав, що у четвер частину Немишлянського району Харкова відключать від газу.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0