25.10.2025 17:05 Віталій Хіневич
З озера у Центральному парку Харкова прибрали водні рослини
Озеленювачі прибирають водні рослини й переносять кожен вид у власні зимові локації.
«Для високої талії ми підготували спеціальне приміщення, де квітки стоятимуть у ємностях з водою. Іриси від морозів прикопують, а водяні лілеї зимуватимуть просто в Озері.
Їх відтягнуть в глибоку частину і там, у воді квітки чекатимуть на весну», - розповіли у парку.
Раніше
РЕДПОСТ писав, що харківські комунальники
виконують заявки городян на ремонт ліфтів.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0