23.10.2025 17:23 Дмитро Колонєй
Комунальники та містяни посадять десятки дерев у центрі Харкова (фото)
У Київському районі Харкова проходить акція з озеленення.
Як повідомляє
РЕДПОСТ, у заході, організованому з ініціативи міського голови Ігоря Терехова, взяли участь місцеві жителі, активісти та працівники СКП «Харківзеленбуд».
23 жотня 2025 року в рамках акції було висаджено 10 лип, ще планується висадити понад 20 дерев.
Нагадаємо, раніше
РЕДПОСТ розповідав та показував, як у Харкові
наводять лад на цвинтарях міста.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0