Новость из раздела: ЖКГ
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1286460-komunalniki-ta-mistyani-posadyat-desyatki-derev-u-tsentri-harkova
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1286460-komunalniki-ta-mistyani-posadyat-desyatki-derev-u-tsentri-harkova
Комунальники та містяни посадять десятки дерев у центрі Харкова (фото)
У Київському районі Харкова проходить акція з озеленення.

Як повідомляє РЕДПОСТ, у заході, організованому з ініціативи міського голови Ігоря Терехова, взяли участь місцеві жителі, активісти та працівники СКП «Харківзеленбуд».


23 жотня 2025 року в рамках акції було висаджено 10 лип, ще планується висадити понад 20 дерев.
Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ розповідав та показував, як у Харкові наводять лад на цвинтарях міста.