21.10.2025  10:14   Рита Парфенова

На Харківщині запроваджують обмеження електроспоживання для промислових підприємств

Через наслідки російських ударів по енергетичній інфраструктурі в області діятимуть графіки обмеження потужності для промислових споживачів.


Фото:

Сьогодні, 21 жовтня, у Харківській області з 16:00 до 20:00 діятимуть графіки обмеження потужності для промислових споживачів. Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на АТ «Харківобленерго».

Енергетики зазначили, що рішення ухвалено через наслідки попередніх російських ударів по енергетичній інфраструктурі регіону.

Жителів області просять ощадливо користуватися електроенергією в години пікового навантаження.

«Будь ласка, споживайте електроенергію раціонально, особливо у вечірній період», – наголошують фахівці.

Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що з 22 жовтня по 23 жовтня 2025 року не буде газу у частині Слобідського района Харкова.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день