Новость из раздела: ЖКГ
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1286336-na-harkivschini-zaprovadzhuyut-obmezhennya-elektrospozhivannya-dlya-promislovih-pidpriemstv
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1286336-na-harkivschini-zaprovadzhuyut-obmezhennya-elektrospozhivannya-dlya-promislovih-pidpriemstv
На Харківщині запроваджують обмеження електроспоживання для промислових підприємств
Через наслідки російських ударів по енергетичній інфраструктурі в області діятимуть графіки обмеження потужності для промислових споживачів.
На Харківщині запроваджують обмеження електроспоживання для промислових підприємств
Сьогодні, 21 жовтня, у Харківській області з 16:00 до 20:00 діятимуть графіки обмеження потужності для промислових споживачів. Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на АТ «Харківобленерго».
Енергетики зазначили, що рішення ухвалено через наслідки попередніх російських ударів по енергетичній інфраструктурі регіону.
Жителів області просять ощадливо користуватися електроенергією в години пікового навантаження.
«Будь ласка, споживайте електроенергію раціонально, особливо у вечірній період», – наголошують фахівці.
Раніше РЕДПОСТ писав, що з 22 жовтня по 23 жовтня 2025 року не буде газу у частині Слобідського района Харкова.