Зоологи перевезли лебедів із Центрального парку Харкова до зоопарку, де вони проведуть зиму. Тим часом водойму парку готують до морозів: спустять воду, демонтують фонтан та збережуть рослини.

Як повідомляє РЕДПОСТ, білих лебедів із Центрального парку перевезли на зимівлю до Харківського зоопарку. Вранці фахівці-зоологи виловили птахів і випустили їх на великому озері серед інших мешканців зоопарку.

Тим часом у Центральному парку почали підготовку водойми до зимового періоду. Планується спустити воду, демонтувати фонтан, а латаття та прибережні рослини вивезти на зберігання, щоб вони не постраждали від морозів.

Комментариев: 0