Росіяни лають війну, депресують та радіють кожному дню, який вдалося прожити (відео)
Про це свідчить перехоплення воєнної розвідки МО України.
Як повідомляє РЕДПОСТ, українські розвідники перехопили розмову жительки Білгородщини, у якій вона з сумом розповідає про вже звичні будні прикордонних областей країи-агресорки.
“Припознилась я, короче, а их [ударних дронів] прям десятками где-то запускали. Представляешь себе?! Смотрю: летит, и куда он пролетит, и что он сделает, на что он нацелен”, — розмірковує.
Думки серед населення російської провінції стають все більш депресивними через війну, яку розв’язала кремлівська влада.
“День прожил и слава тебе, господи. Вот так вот теперь у нас получается. От дожили — вот до чего, молодцы”, — сумує білгородчанка.
Емоції будуть мінливими і можуть бути як руйнівними, і творчими. День сприятливий для самостійної діяльності та потребує рішучості, але можуть виникнути проблеми з організованістю та субординацією.