14.10.2025  19:02   Дмитро Колонєй

У Харківській області застосовані аварійні відключення

Чому впроваджені відключення пояснили харківські енергетики.


У Харківській області застосовані аварійні відключення
Через зумовлену попередніми російськими обстрілами складну ситуацію в енергосистемі у Харківській області застосовані аварійні відключення, понформували у "Харківобленеро", передає РЕДПОСТ.  
 
Також енергетики закликали всіх, хто моє наразі електрику, споживати її ощадливо.
 
Застосовані аварійні відключення також у низці інших областей, де складна ситуація в енергосистемі через російські удари
  • Сумській,
  • Полтавській,
  • Дніпропетровській, а також частково у
  • Кіровоградській,
  • Київській і
  • Черкаській областях
 
У Запорізькій області аварійно знеструмлюються тільки промислові споживачі.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
На Чернігівщині оператором системи розподілу (обленерго) наразі застосовується три черги погодинних відключень. 
 
Триває ліквідація наслідків російських атак на енергооб’єкти в усіх постраждалих від обстрілів регіонах.
 
Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ наводив пояснення Обленерго, як діють графіки аварійних відключень.
 
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день