14.10.2025 19:02 Дмитро Колонєй
У Харківській області застосовані аварійні відключення
Чому впроваджені відключення пояснили харківські енергетики.

У Харківській області застосовані аварійні відключення
Через зумовлену попередніми російськими обстрілами складну ситуацію в енергосистемі у Харківській області застосовані аварійні відключення, понформували у "Харківобленеро", передає
РЕДПОСТ.
Також енергетики закликали всіх, хто моє наразі електрику, споживати її ощадливо.
Застосовані аварійні відключення також у низці інших областей, де складна ситуація в енергосистемі через російські удари
-
Сумській,
-
Полтавській,
-
Дніпропетровській, а також частково у
-
Кіровоградській,
-
Київській і
-
Черкаській областях
У Запорізькій області аварійно знеструмлюються тільки промислові споживачі.
На Чернігівщині оператором системи розподілу (обленерго) наразі застосовується три черги погодинних відключень.
Триває ліквідація наслідків російських атак на енергооб’єкти в усіх постраждалих від обстрілів регіонах.
Нагадаємо, раніше
РЕДПОСТ наводив пояснення Обленерго,
як діють графіки аварійних відключень.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0