23.04.2026  11:03   Рита Парфенова

Комунальники усунули десятки аварій у системі освітлення в Харкові

Комунальники усунули понад 30 аварійних ситуацій і відремонтували сотні елементів системи освітлення.

Новини Харкова: відновили мережі освітлення міста

У Харкові фахівці КП «Міськсвітло» протягом тижня провели масштабні відновлювальні роботи на мережах зовнішнього освітлення. Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Харківську міську раду.

Комунальники ліквідували понад 30 аварійних ситуацій, що виникли на міських мережах.

Крім того, замінено 10 кронштейнів, понад 20 світильників і майже 60 ламп. Ще більш як 140 світильників було відремонтовано.

Загалом за тиждень відновлено роботу близько 300 метрів мереж зовнішнього освітлення.

Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram

Раніше РЕДПОСТ писав, що АТ «Харківобленерго» отримало нову спецтехніку для ремонту кабельних ліній.

Тэги:  світло, харків
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день