Стало відомо, де саме наводили лад бригади СКП «Харківзеленбуд».

Як повідомляє РЕДПОСТ, працівники комунального підприємства прибирали опале листя в Центральному парку та саду ім. Шевченка.

.jpg)
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писав, чому у Харкові впроваджені аварійні відключення електрики.
Комментариев: 0