07.10.2025  15:41   

В Україні введуть штрафні бали для водіїв

Відповідний проєкт розглядають у парламенті.

 
Як повідомляє РЕДПОСТ, народний обранець Володимир Крейденко розповів, що у парламенті  хочуть ввести систему штрафних балів для водіїв.  За їхнє накопичення будуть забирати посвідчення.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше були пропозиції про позбавлення прав при наборі 12 балів або 8 балів для новачків, але вони не були ухвалені. . 
 
Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писав, що у парламенті планують підвищіти штрафи та зробити більш жорсткими норми швидкості руху.
 
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 

В этот день