07.10.2025 15:41
В Україні введуть штрафні бали для водіїв
Відповідний проєкт розглядають у парламенті.
Як повідомляє
РЕДПОСТ, народний обранець Володимир Крейденко розповів, що у парламенті
хочуть ввести систему штрафних балів для водіїв. За їхнє накопичення будуть забирати посвідчення.
Раніше були пропозиції про позбавлення прав при наборі 12 балів або 8 балів для новачків, але вони не були ухвалені. .
Нагадаємо, раніше
РЕДПОСТ писав, що у парламенті планують
підвищіти штрафи та зробити більш жорсткими норми швидкості руху.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0