30.09.2025 15:59 Дмитро Колонєй
У парламенті планують підвищіти штрафи та зробити більш жорсткими норми швидкості руху
У Верховній Раді зареєстровано законопроєкт.
Як повідомляє
РЕДПОСТ, українські нардепи планують ввести нові штрафи за порушення швидкості. Також розглядається відміна норми про дозволене перевищення менш ніж на 20 км/год.
Запропоновано наступні штрафи
-
за надшвидкість більш ніж на 10 км/год — штраф у 340 грн,
-
на 20 км/год — 680 грн,
-
на 30 км/год — 1 360 грн,
-
на 40 км/год — 1 700 грн,
-
на 60 км/год — 2 720 грн,
-
на 80 км/год — 3 400 грн.
Розглядається також покарання за перевищення швидкості, що спричинило створення аварійної обстановки, позбавленням права керування на строк від 6 місяців до 1 року.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0