06.10.2025  17:25   Дмитро Колонєй

Харківські гімнастки стали чемпіонками та призерками престижних змагань

Харківські спортсменки вибороли купу нагород у Вінниці.

Стали чемпіонками та призерками престижних змагань гімнастки: Новини Харкова
 
Як повідомляє РЕДПОСТ, 3 по 5 жовтня 2025 року у Вінниці відбувся Кубок України та Всеукраїнські змагання «Осінній бал» з естетичної групової гімнастики. Харківські спртсменки здобули низку золотих і бронзових нагород, підтвердивши високий рівень своєї майстерності.
 
 
Харківську область представили 5 команд та вибороли :
 
  • Золото «Avangard Emerald» (8-10 років, довга програма)
  • Золото «Avangard children» (10-12 років, довга і коротка програми)
  • Золото «Avangard Energy» (12-14 років, довга програма)
  • Бронзові нагороди «Avangard junior» (коротка програма)
  • «Avangard» (майстри спорту) — золото у довгій програмі та бронза у короткій.

Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram

Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писав, що у Харкові відбувся чемпіонат 5 Слобожанської бригади «Скіф» з кросфіту.

 
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день